ĮMONĖS REGISTRACIJOS ADRESAS

AKCIJA !!! ADRESAS NERIBOTAM LAIKUI !!!

Užsakyti X
Sutikimo forma
Miestas
Įmonės pavadinimas
Vardas / Įmonės pavadinimas
Pavardė / Įmonės kodas
El. paštas
Tel. nr.

 

Skambinkite telefonu +370 659 13827

Rašykite info@financelt.lt

Įmonės registracijos adresas – tai paslauga kuri yra reikalinga verslininkams norintiems užregistruoti savo juridinį asmenį oficialiai veiklai.

Kaip žinia, įmonės registracijos adresas yra vienas pirmųjų privalomųjų žingsnių kuriuos reikia atlikti norint oficialiai įsteigti įmonę, atsižvelgus į Lietuvos Respublikos Civilinį Kodeksą. Šis adresas privalo būti suteiktas bet kokiam juridiniui asmeniui, visais atvejais.

Tuo pačiu, “Registrų Centras” reikalauja pateikti oficialų adresą kuris bus naudojamas įstaigų registruose bei Juridinių asmenų registre. Šis adresas neprivalo sutapti su jūsų darbo, veiklos, biuro ar padalinio adresais.

Įmonės registracijos adreso pirkimas

Registruoti juridinį asmenį galima bet kokios rūšies patalpose ar tai būtų komercinio pobūdžio ar gyvenamosios patalpos. Tokių paslaugų pirkimas yra aktualus asmenims norintiems įsteigti įmonę kuo skubiau ir nenorintiems registruoti juridinio asmens nuosavybės teise priklausančiose patalpose.

Adreso pirkimo paslauga taip pat aktuali ir jau egzistuojančioms įmonėms, tačiau norinčioms pakeisti savo registracijos adresą iš esamo, į kitą arba suėjus senojo adreso suteikimo senaties terminui.

Kokioms įmonės suteikiame registracijos adresus?

Kodėl rinktis mūsų įmonę?

Suteikiame įmonės registracijos adresą neribotam laikui – į tai įeina tiek naujos įmonės neturinčios registracijos adreso apskritai, tiek jau įsteigtos įmonės kurios nori pakeisti savo registracijos adresą. 

Registracija elektroniniu būdu

Norintiems įsteigti įmonę per Registrų centro savitarnos sistemą internete, dokumentus galime pasirašyti elektroniniu parašu. 

Prisijungus prie sistemos internete, jums tereikia užpildyti visus duomenis apie juridinį asmenį iki kol bus reikalingas adreso savininko ar jo įgalioto asmens sutikimas. Užpildžius duomenis, tiesiog brūkštelkite mums elektroniniu paštu ir mes atsiųsime patvirtinimą.

Registravimas per Notarą

Tokiu atveju jei registruojamasi per Notarą naudojant popierinę JAR-1 formą, suteiksime popierinį sutikimą kuris būtinas pateikti Registrų centrui. Jį galėsime atsiųsti registruotu paštu arba galėsite atvykti atsiimti pas mus į biurą.

Adresą ir reikiamus patvirtinimus paruošime per 15min ir suteiksime jį neribotam laikui.

JURIDINIO ASMENS REGISTRACIJOS ADRESO SUTEIKIMAS

1 žingsnis – klientas pasirenka norimą juridinio asmens registracijos adresą

2 žingsnis – klientas atsiunčia informaciją

3 žingsnis – mes atsiunčiame duomenis apie registracijos adresą (unikalų numerį, adreso savininko duomenis), kurie reikalingi steigiant juridinį asmenį arba keičiant juridinio asmens adresą ir pridedame sąskaitą apmokėjimui.

4 žingsnis – klientas apmoka sąskaitą už adresą ir atsiunčia pavedimo kopiją.

5 žingsnis – klientas paskambina, siunčia el.paštu info@financelt.lt arba SMS numeriu +370 659 13827, kai jau galima pasirašyti sutikimą Registrų centro svetainėje. Jei sutikimas turi būti rašytinis, parašo kada atvyks pasiimti sutikimą, adresu Mindaugo g. 23A, Vilniuje.

Užsakyti X
Sutikimo forma
Miestas
Įmonės pavadinimas
Vardas / Įmonės pavadinimas
Pavardė / Įmonės kodas
El. paštas
Tel. nr.