BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS

Buhalterinė apskaita – tai finansinė procedūra reikalaujanti atsakingumo ir dėmesio iš ją atliekančių žmonių. Ar tai būtų įmonės pažymų parengimas, mokesčių atskaičiavimas ar darbo užmokesčio apskaita, galima sakyti, jog nuo kokybiškų buhalterinės apskaitos paslaugų priklausys įmonės sekmė ir veiklos sklandumas.

Finance LT specialistai savo klientams siūlo lanksčias ir kokybiškas buhalterines apskaitos paslaugas kurių tikslas padėti kiekvienam klientui sėkmingai vystyti ir auginti savo verslą. Tikime, jog mūsų komandos atidus ir atsakingas požiūris bei ilgametė patirtis dirbant finansų sektoriuje padės kiekvienai įmonei pasiekti geriausius rezultatus.

Mokesčių konsultacijos >>

Apleistos buhalterijos tvarkymas >>

Mūsų kontaktai >>

Ką siūlome savo klientams?

Savo klientą mes įsivaizduojame kaip įmonę kuri vertina skaidrumą, puikų organizuotumą ir efektyvumą. Iš savo pusės mes galime pasiūlyti visą diapazoną finansinės apskaitos paslaugų pradedant eiliniu duomenų suvedimu ir baigiant išsamių ataskaitų paruošimu.

Darbams vykdyti mes pasitelkiame moderniausias technologijas ir įrankius, leidžiančius visuotinai optimizuoti įvairių procesų vykdymą ir užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas mūsų klientams. Tikime, jog norint pasiekti sklandų ir efektyvų rezultatą, būtinas optimalus bendradarbiavimas tarp abiejų pusių, o kartu bus taupomas laikas ir resursai, mažinamos išlaidos ir išvengiama klaidų.

Kokiems juridiniams asmenims atliekame buhalterinės apskaitos paslaugas?
Finance LT komanda savo klientams siūlo buhalterines apskaitos paslaugas ir konsultacijas apimančias visus pagrindinius juridinius asmenis:

Kokias buhalterines paslaugas galime suteikti?

Pagrindinis buhalterinės apskaitos tikslas – suformuoti pilnavertę finansinę atskaitomybę. Šiais duomenimis remsis ir įmonės vadovai vertindami organizacijos rentabilumą, finansų analitikai, ekonomistai ir planuotojai vertindami įmonės kąštų našumą bei vadybininkai rengdami tolesnius įmonės planus.

Tinkamai ir skaidriai paruošta apskaita leis kiekvienai įmonei maksimalizuoti savo sąnaudų panaudojimo efektyvumo ir taip didinti savo organizacijos pelningumą. Galima sakyti, jog tokia finansinė procedūra savo reikšme nenusileidžia tokiems dalykams kaip kvalifikuoto personalo pasirinkimas ar tinkama įmonės strategija.

Buhalterinė apskaita tiesiogiai veiks verslo kokybę, padės priimti tinkamus sprendimus, geriau išspręsti reikalus su savo tiekėjais, verslo partneriais ir valstybinėmis institucijomis.

Ne paslaptis, jog kiekviena įmonė kaip verslo subjektas turi tikslą optimizuoti savo kaštus, sumažinti nereikalingas sąnaudos ir tinkamai suorganizuoti savo veiklą. Šiame kontekste, buhalterija gali tapti priemonė kuri padės realiai pažvelgti ir įvertinti į situaciją kurioje yra šiuo metu veikia pati įmonė.

Tikime, jog mūsų klientai į finansinę apskaitą žvelgia ne kaip į papildomą išlaida, tačiau kaip į rimtą priemonę nuo kurios priklausys verslo komponentų veikla. Todėl investavus į ją, bus tikrai gaunama norimą grąža.

Kodėl svarbu kokybiškos buhalterinės apskaitos paslaugos?

Ko gero visi sutiktų, jog buhalterinė apskaita įmonei yra viena iš reikšmingiausių sričių padedanti efektyviai valdyti savo sąnaudas, gerinti kaštus ir optimizuoti savo veiklą. Vis dėl to, rasti tokius buhalterijos specialistus kurie išmanytų ne tik visus apskaitos principus, tačiau galėtų suteikti ir finansinę konsultaciją bei suteikti argumentuotų rekomendacijų įmonės veiklos pagerinimui, tikrai nėra lengvas dalykas.

Ko gero dauguma verslininkų žino įprastinį darbo su buhalteriu modelį – tai yra pasamdyti žmogų kaip nuolatinį darbuotoją kuriam bus mokamas darbo užmokestis ir nuo kurio iš esmės priklausys visas įmonės finansinės apskaitos skaidrumas ir efektyvumas. Tačiau labai dažnai vienas žmogus tiesiog neturi tokių resursų bei išgalių nuolatos sekti įvairias įmonės veiklos sritis, todėl gali kilti grėsmė jo darbo kokybei, ypač tokiu atveju kai įmonė plėsis ir atsiras dar daugiau reikalų.

Na, o apie buhalterinės apskaitos kokybę daug kalbėti ko gero nereikia. Prastai apskaityti dokumentai ir finansinės operacijos, įmonei atsilieps didesniais arba mažesniais nuostoliais, gali užsitraukti nepasitikėjimą iš tiekėjų, vadovybės ar net valstybinių institucijų. Jei prie to pačio įvairūs dokumentai ar deklaracijos institucijoms dar ir vėluos būti pateikti laiku, įmonė gali užsitraukti nemažus delspinigius ar net baudas. Samdytis papildomus žmones finansų organizavimui ar tokių operacijų vadovavimui vėl gi įmonei atsieis papildomas išlaidas.

Finance LT komanda jums siūlo apskaitos paslaugos kurios yra pagalvota apie viską. Žinoma, jog komercinė veikla įmonėje yra paremta nuolatinių piniginių srautų judėjimu, taigi mūsų paslaugos ne tik suefektyvins apskaitą, tačiau suteiks ir papildomą apsaugą nuo galimų finansinių pavojų:

Kokie yra buhalterinės apskaitos įmonės privalumai?

Mokestis atsižvelgus į jūsų įmonės kaštus – sumažėjus ar padidėjus įmonės veiklos sritims bei darbo krūviui, buhalterinės apskaitos paslaugos kainuos atitinkamai.

KODĖL SIŪLOME RINKTIS MUS?

 

Buhalterinės apskaitos kainą mes suderiname individualiai, išsiaiškinę Jūsų poreikius.

Skambinkite telefonu: +370 698 09034;

Rašykite info@financelt.lt;

Užpildykite  „Gauti asmeninį pasiūlymą“ ir gaukite individualų pasiūlymą.